Order Total Discount (6.x-1.0) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: delete
id: hapus

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Enabled
id: Aktif

en: Operation
id: Operasi

en: Discount
id: Diskon
