Order Total Discount (6.x-1.0) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: delete
ja: 削除

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: edit
ja: 編集

en: Operation
ja: 操作

en: Discount
ja: 割引

en: Ubercart - core (optional)
ja: Ubercart - コア (オプション)
