Order Total Discount (6.x-1.0) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: delete
kk: Өшіру

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: edit
kk: түзету

en: Operation
kk: Операция
