Order Total Discount (6.x-1.0) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Operation
ku: کردار
