Order Total Discount (6.x-1.0) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: delete
lv: dzēst

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: edit
lv: labot

en: Operation
lv: Operācija

en: Discount
lv: Atlaide

en: Global Settings
lv: Globālie uzstādījumi

en: Ubercart - core (optional)
lv: Ubercart - kodols (opcija)
