Order Total Discount (6.x-1.0) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: delete
pl: usuń

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: edit
pl: edytuj

en: Operation
pl: Czynność

en: Discount
pl: Rabat

en: Global Settings
pl: Ustawienia Globalne

en: Delete discount
pl: Usuń rabat
