Order Total Discount (6.x-1.0) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: delete
sr: избриши

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: edit
sr: измени

en: Discount
sr: Popust
