Order Total Discount (6.x-1.0) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: delete
vi: xoá

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: edit
vi: sửa

en: Operation
vi: Thao tác

en: Discount
vi: Giảm giá

en: Global Settings
vi: Thiết định tổng thể

en: Ubercart - core (optional)
vi: Ubercart - lõi (tùy chọn)
