Order Total Discount (6.x-1.0) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: delete
be: выдаліць

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: edit
be: рэдагаваць

en: Operation
be: Аперацыя
