Order Total Discount (6.x-1.0) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: delete
bo: བསུབ

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Operation
bo: བཀོལ་སྤྱོད
