Order Total Discount (6.x-1.0) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: delete
hu: törlés

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: edit
hu: szerkesztés

en: Operation
hu: Művelet

en: Discount
hu: Árengedmény

en: Global Settings
hu: Általános beállítások

en: Ubercart - core (optional)
hu: Ubercart - mag (kiegészítések)

en: Your discount is !rate%.
hu: Az Ön kedvezménye: !rate%.
