Order Total Discount (6.x-1.0) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Global Settings
ne: ग्लोबल सेटिङहरू
