Order Total Discount (6.x-1.0) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: delete
pt: apagar

en: Disabled
pt: Desativado

en: Enabled
pt: Habilitado

en: edit
pt: editar

en: Operation
pt: Operação

en: Discount
pt: Desconto

en: Global Settings
pt: Configurações globais

en: Order Total Discount
pt: Desconto Total do Pedido

en: Delete discount
pt: Apagar desconto
