Order Total Discount (6.x-1.0) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: delete
pt: eliminar

en: Disabled
pt: Desativado

en: Enabled
pt: Ativado

en: edit
pt: editar

en: Operation
pt: Operação
