Order Total Discount (6.x-1.0) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: delete
th: ลบ

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: edit
th: แก้ไข

en: Operation
th: การปฏิบัติการ
