Ubercart Discounts (Alternative) (6.x-1.0-beta33) - en to el translation catalogue (21 entries)

en: delete
el: διαγραφή

en: Submit
el: Υποβολή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Description
el: Περιγραφή

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Weight
el: Βάρος

en: Name
el: Όνομα

en: edit
el: επεξεργασία

en: User
el: Χρήστης

en: Continue
el: Συνέχεια

en: Roles
el: Ρόλοι

en: This field is required.
el: Το πεδίο είναι απαραίτητο.

en: Amount
el: Ποσό

en: Code
el: Κωδικός

en: Anonymous
el: Ανώνυμος

en: Order
el: Σειρά

en: Discount
el: Έκπτωση

en: Products
el: Προϊόντα

en: Ubercart - core (optional)
el: Ubercart - core (προαιρετικό)

en: Uses
el: Χρήσεις
