Ubercart Discounts (Alternative) (6.x-1.0-beta33) - en to my translation catalogue (15 entries)

en: CCK
my: စီစီကေ (CCK)

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Weight
my: အစဉ်

en: Name
my: အမည်

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Continue
my: ဆက်လုပ်ရန်

en: Roles
my: အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ

en: This field is required.
my: မရှိမဖြစ်လိုအပ်သည်။

en: Anonymous
my: အမည်မသိသူ(သို့)ဧည့်သည်
