Ubercart Discounts (Alternative) (6.x-1.0-beta33) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Cancel
ug: بىكار قىلىش

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى

en: Code
ug: كودى

en: Anonymous
ug: سەيياھ
