Ubercart Discounts (Alternative) (6.x-1.0-beta34) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Description
be: Апісаньне

en: Date
be: Дата

en: Weight
be: Вага

en: User
be: Карыстальнік

en: Roles
be: Статусы

en: Code
be: Код
