Ubercart Discounts (Alternative) (6.x-1.0-beta35) - en to th translation catalogue (16 entries)

en: delete
th: ลบ

en: Submit
th: ยอมรับ

en: Operations
th: การดำเนินการ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Date
th: วันที่

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Name
th: ชื่อ

en: edit
th: แก้ไข

en: User
th: ผู้ใช้

en: Continue
th: ดำเนินการต่อ

en: Roles
th: ระดับผู้ใช้

en: This field is required.
th: ช่องนี้จำเป็นต้องกรอก

en: Code
th: รหัส

en: Anonymous
th: ผู้ไม่ประสงค์ออกนาม

en: Uses
th: ใช้
