Ubercart Discounts (Alternative) (6.x-2.0) - en to az translation catalogue (16 entries)

en: delete
az: sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Type
az: Növ

en: List
az: Siyahı

en: Description
az: İzahat

en: Date
az: Tarix

en: Search
az: Axtarış

en: Weight
az: Çəki

en: Name
az: Ad

en: edit
az: redaktə et

en: User
az: İstifadəçi

en: Active
az: Aktiv

en: Roles
az: Rollar

en: Anonymous
az: Anonim

en: Uses
az: İstifadə edir
