Ubercart Discounts (Alternative) (6.x-2.0) - en to bn translation catalogue (18 entries)

en: CCK
bn: সি সি কে

en: delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Type
bn: টাইপ

en: List
bn: তালিকা

en: Description
bn: বিবরণ

en: Date
bn: তারিখ

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: Weight
bn: ভর

en: Name
bn: নাম

en: edit
bn: সম্পাদন

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: Active
bn: সক্রিয়

en: Roles
bn: ভূমিকা

en: This field is required.
bn: এই ফিল্ডটি আবশ্যক।

en: Code
bn: কোড

en: Order
bn: ক্রম

en: Uses
bn: ব্যবহারকারীবৃন্দ
