Ubercart Discounts (Alternative) (6.x-2.0) - en to et translation catalogue (86 entries)

en: delete
et: kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Operations
et: Toimingud

en: Type
et: Liik

en: List
et: Nimekiri

en: Description
et: Kirjeldus

en: Date
et: Kuupäev

en: Search
et: Otsing

en: Weight
et: Kaal

en: Name
et: Nimi

en: edit
et: muuda

en: User
et: Kasutaja

en: Active
et: Aktiivne

en: Roles
et: Rollid

en: This field is required.
et: See väli on kohustuslik.

en: Amount
et: Kogus

en: Terms
et: Terminid

en: Code
et: Kood

en: Anonymous
et: Anonüümne

en: Order
et: Järjestus

en: Short Description
et: Lühikirjeldus

en: Discount
et: Allahindlus

en: Products
et: Tooted

en: Classes
et: Klassid

en: Ubercart - core (optional)
et: Ubercart - tuum (valikuline)

en: Filter Type
et: Filtri tüüp

en: copy
et: kopeeri

en: Minimum price
et: Minimaalne summa

en: Uses
et: Kasutab

en: no code
et: koodita

en: Qualifying Type
et: Kvalifikatsiooni tüüp

en: Shown in admin reports and logs.
et: Näidatakse administratiivsetes logides ja raportites

en: Description displayed to user during checkout and in order review.
et: Kirjeldus, mida kuvatakse kasutajale kassas ja tellimuse ülevaatusel.

en: Internal description for discount administrators.
et: Administratiivne kirjeldus sisemiseks kasutamiseks.

en: Has max qualifying amount.
et: Maksimaalne kvalifitseeruv summa.

en: Discount type
et: Allahindluse tüüp

en: Type of discount to apply.
et: Rakendatava allahindluse tüüp.

en: Discount amount
et: Allahindluse kogus

en: Discount codes
et: Allahindluskoodid

en: Filter By Products
et: Filtreeri toote järgi

en: Filter By Terms
et: Filtreeri terminite järgi

en: Filter By SKUs
et: Filtreeri tootekoodi järgi

en: <All Products>
et: <Kõik tooted>

en: Select all products this discount applies to or &lt;All Products&gt; to apply to all products.
et: Vali tooted, millele allahindlus rakendub. Kõige valimiseks võta <Kõik tooted>.

en: Can be combined with other discounts
et: Võib kombineerida teiste allahindlustega

en: Max uses
et: Maksimaalne kasutuste arv

en: Number of times this discount can be applied (0 for unlimited).
et: Allahindluse maksimaalne kasutuskordade arv. (0 tähendab piiramatu).

en: Max uses per user
et: Kasutuskordade piirang kasutajale

en: Number of times this discount can be applied to a particular user (0 for unlimited).
et: Allahindluse kasutuskordade arv kasutajale. (0 piiramatu).

en: Max uses per code
et: Kasutuskordade piirang koodile

en: Discount expires
et: Allahindlus kaotab kehtivuse

en: Discount expiration
et: Allahindlus kaotab kehtivuse

en: Date and time when the discount expires.
et: Kuupäev ja kellaaeg, millal allahindlus kehtivuse kaotab.

en: Lighter discounts are applied to an order first. This value is unimportant if there are no discounts on discount line items.
et: Väiksema kaaluga allahindlused lisatakse tellimusele esmalt. See väärtus on tähtsusetu, kui aktiivsed allahindlused puuduvad.

en: Times Applied
et: Kordi rakendatud

en: Report for all discounts.
et: Kõikide allahindluste raport.

en: The discount, '@short_description', with code '@code' was applied for a discount of @discount_amount.
et: '@short_description' allahindlus lisatud kasutades koodi '@code'. Allahindluse summa: @discount_amount.

en: The discount, '@short_description', was applied for a discount of @discount_amount.
et: '@short_description' allahindlus lisatud. Allahindluse summa: @discount_amount.

en: Minimum quantity
et: Minimaalne kogus

en: Fixed amount off
et: Fikseeritud allahindluse summa

en: Fixed amount off per qualifying item
et: Fikseeritud summa alla kvalifitseeruvalt tootelt

en: Free items
et: Tasuta tooted

en: Ubercart discounts usage data
et: Ubercart allahindluste kasutamise andmed

en: Ubercart discount usage data
et: Ubercart allahindluse kasutamise andmed

en: Discounts
et: Allahindlused

en: Is active
et: Aktiivne

en: Percentage off per qualifying item
et: Allahindlusprotsent toote kohta

en: Created At
et: Loodud

en: Expires At
et: Kaotab kehtivuse

en: usage
et: kasutatud

en: Search discounts
et: Otsi allahindlusi

en: Description/Name
et: Kirjeldus/nimi

en: Is this discount active for use on the site?
et: Kas see allahindlus on saidil kasutajale aktiivne?

en: Discount activates
et: Allahindlus rakendub

en: Whether or not this discount rule will only become active after a given date.
et: Reegel allahindluse aktiveerimiskuupäeva kohta.

en: Discount activation date
et: Allahindluse aktiveerimise kuupäev

en: Whether or not this discount rule will expire on a given date.
et: Reegel allahindluse lõppemise kuupäeva kohta.

en: Conditions of Qualification
et: Allahindluse rakendumise tingimused

en: Details of the discount to apply
et: Allahindluse detailinfo

en: Require code to activate discount.
et: Nõua allahindluse aktiveerimiseks koodi.

en: Qualification by Role(s).
et: Rolli järgi kvalifitseerimine.

en: Require single product SKU to qualify.
et: Nõua kindla tootekoodi  olemasolu.

en: Discounted Amount
et: Allahinnatud summa

en: Revenue Amount
et: Tulude summa

en: The discount, '@short_description' was applied.
et: @short_description allahindlus lisatud.

en: Add discount
et: Lisa allahindlus
