Ubercart Discounts (Alternative) (6.x-2.0) - en to ka translation catalogue (17 entries)

en: delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Type
ka: ტიპი

en: List
ka: სია

en: Description
ka: აღწერა

en: Date
ka: თარიღი

en: Search
ka: ძიება

en: Weight
ka: წონა

en: Name
ka: სახელი

en: edit
ka: რედაქტირება

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Active
ka: აქტიური

en: Roles
ka: როლები

en: This field is required.
ka: ეს ველი სავალდებულოა.

en: Code
ka: კოდი

en: Anonymous
ka: ანონიმური
