Ubercart Discounts (Alternative) (6.x-2.0) - en to pl translation catalogue (31 entries)

en: delete
pl: usuń

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Operations
pl: Operacje

en: Type
pl: Typ

en: List
pl: Lista

en: Description
pl: Opis

en: Date
pl: Data

en: Search
pl: Szukaj

en: Weight
pl: Waga

en: Name
pl: Nazwa

en: edit
pl: edytuj

en: User
pl: Użytkownik

en: Active
pl: Aktywne

en: Roles
pl: Role

en: This field is required.
pl: To pole jest wymagane.

en: Amount
pl: Ilość

en: Terms
pl: Terminy

en: Code
pl: Kod

en: Anonymous
pl: Anonim

en: Order
pl: Kolejność

en: Short Description
pl: Krótki opis

en: Discount
pl: Rabat

en: Products
pl: Produkty

en: Classes
pl: Klasy

en: Filter Type
pl: Typ filtra

en: copy
pl: kopia

en: Uses
pl: Używa

en: Can be combined with other discounts
pl: Może być łączone z innymi regułami promocji

en: Discounts
pl: Obniżki

en: Is active
pl: Aktywny

en: Add discount
pl: Dodaj obniżkę
