Ubercart Discounts (Alternative) (6.x-2.0) - en to ro translation catalogue (23 entries)

en: delete
ro: șterge

en: Submit
ro: Trimite

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Type
ro: Tip

en: List
ro: Listă

en: Description
ro: Descriere

en: Date
ro: Data

en: Search
ro: Căutare

en: Weight
ro: Greutate

en: Name
ro: Nume

en: edit
ro: modifică

en: User
ro: Utilizator

en: Active
ro: Activ

en: Roles
ro: Roluri

en: This field is required.
ro: Acest câmp este obligatoriu.

en: Amount
ro: Suma

en: Code
ro: Cod

en: Anonymous
ro: Anonim

en: Order
ro: Comandă

en: Discount
ro: Reducere

en: Products
ro: Produse

en: Classes
ro: Clase

en: Uses
ro: Folosește
