Ubercart Discounts (Alternative) (6.x-2.0) - en to sq translation catalogue (17 entries)

en: delete
sq: fshij

en: Submit
sq: Dërgo

en: Operations
sq: Operacionet

en: Type
sq: Lloji

en: List
sq: Lista

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Date
sq: Data

en: Search
sq: Kërko

en: Weight
sq: Pesha

en: Name
sq: Emri

en: edit
sq: ndrysho

en: User
sq: Përdoruesi

en: Active
sq: Aktiv

en: Roles
sq: Rolet

en: This field is required.
sq: Kjo fushë është e detyrueshme.

en: Code
sq: Kodi

en: Anonymous
sq: Anonim
