Ubercart Discounts (Alternative) (6.x-2.1) - en to eu translation catalogue (20 entries)

en: delete
eu: ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Type
eu: Mota

en: List
eu: Zerrenda

en: Description
eu: Azalpena

en: Date
eu: Data

en: Search
eu: Bilatu

en: Weight
eu: Pisua

en: Name
eu: Izena

en: edit
eu: editatu

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Active
eu: Aktiboa

en: Roles
eu: Zereginak

en: This field is required.
eu: Eremu hau beharrezkoa da.

en: Terms
eu: Terminoak

en: Code
eu: Kodea

en: Anonymous
eu: Erabiltzaile anonimoa

en: Order
eu: Ordena

en: Uses
eu: Erabilerak
