Ubercart Discounts (Alternative) (6.x-2.1) - en to gu translation catalogue (18 entries)

en: CCK
gu: સીસીકે

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: List
gu: સૂચિ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Date
gu: તારીખ

en: Search
gu: શોધ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Name
gu: નામ

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Active
gu: સક્રિય

en: Roles
gu: હોદ્દાઓ

en: This field is required.
gu: આ ક્ષેત્ર જરૂરી છે.

en: Anonymous
gu: અજ્ઞાત

en: Uses
gu: ઉપયોગો
