Ubercart Discounts (Alternative) (6.x-2.1) - en to id translation catalogue (21 entries)

en: delete
id: hapus

en: Submit
id: Kirim

en: Operations
id: Operasi

en: Type
id: Jenis

en: List
id: Daftar

en: Description
id: Deskripsi

en: Date
id: Tanggal

en: Search
id: Pencarian

en: Weight
id: Bobot

en: Name
id: Nama

en: User
id: Pengguna

en: Active
id: Aktif

en: Roles
id: Peran

en: This field is required.
id: Bagian ini harus diisi.

en: Amount
id: Jumlah

en: Code
id: Kode

en: Anonymous
id: Anonim

en: Order
id: Urutan

en: Discount
id: Diskon

en: Products
id: Produk

en: Uses
id: Penggunaan
