Ubercart Discounts (Alternative) (6.x-2.1) - en to oc translation catalogue (21 entries)

en: delete
oc: suprimir

en: Submit
oc: Sometre

en: Operations
oc: Accions

en: Type
oc: Tipe

en: List
oc: Listar

en: Description
oc: Descripcion

en: Date
oc: Data

en: Search
oc: Recercar

en: Weight
oc: Pes

en: Name
oc: Nom

en: edit
oc: modificar

en: User
oc: Utilizaire

en: Active
oc: Actiu

en: Roles
oc: Ròtles

en: This field is required.
oc: Aqueste camp es obligatòri.

en: Amount
oc: Montant

en: Terms
oc: Tèrmes

en: Code
oc: Còde

en: Anonymous
oc: Anonim

en: Order
oc: Òrdre

en: Uses
oc: Usatges
