Ubercart Discounts (Alternative) (6.x-2.1) - en to ps translation catalogue (12 entries)

en: Submit
ps: ولیګه

en: Type
ps: بڼه

en: List
ps: لړ

en: Description
ps: سپړنه

en: Date
ps: نيټه

en: Search
ps: لټون

en: Weight
ps: وزن

en: Name
ps: نوم

en: User
ps: غړی

en: Active
ps: فعال

en: Anonymous
ps: ناپیژنده

en: Order
ps: اوډون
