Ubercart Discounts (Alternative) (6.x-2.1) - en to ur translation catalogue (18 entries)

en: CCK
ur: سی سی کے

en: delete
ur: حذف کریں

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Operations
ur: معاملات

en: Type
ur: قِسم

en: List
ur: فہرست

en: Description
ur: وضاحت

en: Date
ur: تاریخ

en: Search
ur: تلاش

en: Weight
ur: وزن

en: Name
ur: نام

en: edit
ur: ترمیم

en: User
ur: صارف

en: Active
ur: فعال

en: Roles
ur: رولز

en: This field is required.
ur: یہ خانہ لازمی ہے۔

en: Code
ur: کوڈ

en: Anonymous
ur: گمنام
