Ubercart Discounts (Alternative) (6.x-2.2) - en to bo translation catalogue (23 entries)

en: delete
bo: བསུབ

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Type
bo: རིགས

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Search
bo: འཚོལ

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Name
bo: མིང

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Total
bo: ཁྱོན་བསྡོམས

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Active
bo: སྤྱོད་ཆོག་པ

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: This field is required.
bo: ཚན་པ་འདི་ངེས་པར་དུ་འབྲི་དགོས།

en: Price
bo: རིན་གོང་།

en: Terms
bo: ཐ་སྙད

en: Code
bo: ཨང་རྟགས

en: Anonymous
bo: མིང་མེད་སྤྱོད་མཁན

en: Order
bo: གོ་རིམ

en: Classes
bo: སྒྲིག་དཔེ

en: Uses
bo: སྤྱོད་སྟངས
