Ubercart Discounts (Alternative) (6.x-2.2) - en to hy translation catalogue (18 entries)

en: delete
hy: հեռացնել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Type
hy: Տեսակ

en: List
hy: Ցանկ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Search
hy: Որոնել

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Name
hy: Անուն

en: edit
hy: խմբագրել

en: User
hy: Օգտագործող

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Roles
hy: Դերեր

en: This field is required.
hy: Դաշտը պահանջվում է:

en: Code
hy: Կոդ

en: Anonymous
hy: Անանուն

en: Uses
hy: Օգտագործում
