Ubercart Discounts (Alternative) (6.x-2.2) - en to lt translation catalogue (36 entries)

en: delete
lt: šalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Type
lt: Tipas

en: List
lt: Sąrašas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Date
lt: Data

en: Search
lt: Paieška

en: Weight
lt: Svoris

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: Total
lt: Iš viso

en: User
lt: Narys

en: Active
lt: Aktyvus

en: Roles
lt: Rolės

en: This field is required.
lt: Šis laukelis yra būtinas.

en: Qty
lt: Vnt

en: Price
lt: Kaina

en: Amount
lt: Suma

en: Terms
lt: Terminai

en: Code
lt: Kodas

en: Anonymous
lt: Svečias

en: Order
lt: Tvarka

en: Discount
lt: Nuolaida

en: Products
lt: Prekės

en: Ubercart - core (optional)
lt: Ubercart - šerdis  (pasirinkina)

en: Subtotal:
lt: Tarpinė suma:

en: Specify a value to compare the order total against.
lt: Nurodykite reikšmę, kad palygintumėte užsakymo visą sumą.

en: Total is less than specified value.
lt: Viso yra mažiau nei nurodyta reikšmė.

en: Total is less than or equal to specified value.
lt: Viso yra mažiau arba lygų nurodytai reikšmei.

en: Total is equal to specified value.
lt: Viso atitinkai nurodytą reikšmę.

en: Total is greater than or equal to specified value.
lt: Viso yra daugiau arba lygu nurodytai reikšmei.

en: Total is greater than specified value.
lt: Viso yra daugiau nei nurodyta reikšmė.

en: Order total comparison type
lt: Užsakymo visos sumos palyginimo tipas

en: Uses
lt: Naudoja

en: @qty&times;
lt: @qty&times
