Ubercart Discounts (Alternative) (6.x-2.2) - en to mr translation catalogue (17 entries)

en: delete
mr: मिटवा

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Operations
mr: कृती

en: Type
mr: प्रकार

en: List
mr: यादी

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Date
mr: दिनांक

en: Search
mr: शोध

en: Weight
mr: मुल्य

en: Name
mr: नाव

en: edit
mr: संपादन

en: Total
mr: एकूण

en: User
mr: सदस्य

en: Active
mr: सक्रिय

en: Roles
mr: वर्तनमर्यादा

en: Price
mr: किंमत

en: Anonymous
mr: अज्ञात
