Ubercart Discounts (Alternative) (6.x-2.2) - en to sv translation catalogue (40 entries)

en: delete
sv: radera

en: Submit
sv: Skicka

en: Operations
sv: Funktioner

en: Type
sv: Typ

en: List
sv: Lista

en: Description
sv: Beskrivning

en: Date
sv: Datum

en: Search
sv: Sök

en: Weight
sv: Vikt

en: Name
sv: Namn

en: edit
sv: redigera

en: Total
sv: Totalt

en: User
sv: Användare

en: Active
sv: Aktiv

en: Roles
sv: Roller

en: This field is required.
sv: Detta fält är obligatoriskt.

en: Qty
sv: Antal

en: Price
sv: Pris

en: Amount
sv: Belopp

en: Terms
sv: Termer

en: Code
sv: Kod

en: Anonymous
sv: Gäst

en: Order
sv: Ordning

en: Discount
sv: Rabatt

en: Products
sv: Varor

en: Classes
sv: Klasser

en: Ubercart - core (optional)
sv: Ubercart - kärna (valfritt)

en: copy
sv: kopiera

en: Subtotal:
sv: Delsumma

en: Specify a value to compare the order total against.
sv: Ange ett värde att jämföra beställningens totalvärde med.

en: Total is less than specified value.
sv: Totalbelopp är mindre än angivet värde.

en: Total is less than or equal to specified value.
sv: Totalbelopp är mindre än eller lika med angivet värde.

en: Total is equal to specified value.
sv: Totalbelopp är samma som angivet värde.

en: Total is greater than or equal to specified value.
sv: Totalbelopp är större än eller lika med angivet värde.

en: Total is greater than specified value.
sv: Totalbelopp är större än angivet värde.

en: Order total comparison type
sv: Jämförelsetyp för beställningens totalbelopp

en: %name settings have been saved.
sv: Inställningar för %name har sparats.

en: Uses
sv: Använder

en: Add discount
sv: Lägg till rabatt

en: Generate codes
sv: Generera koder
