Ubercart Discounts (Alternative) (6.x-2.3) - en to ga translation catalogue (5 entries)

en: Search
ga: Cuardaigh

en: Total
ga: Iomlán

en: This field is required.
ga: Réimse riachtanach

en: Price
ga: Praghas

en: Order
ga: Ordú
