Ubercart Discounts (Alternative) (6.x-2.3) - en to kk translation catalogue (17 entries)

en: delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Operations
kk: Операциялар

en: Type
kk: Тип

en: List
kk: Көрсету

en: Description
kk: Сипаттама

en: Date
kk: Датасы

en: Search
kk: Іздестіру

en: Weight
kk: Салмағы

en: Name
kk: Аты

en: edit
kk: түзету

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Active
kk: Белсенді

en: Roles
kk: Рөлдер

en: This field is required.
kk: Міндетті өріс

en: Code
kk: Коды

en: Anonymous
kk: Тіркелмеген қолданушы
