Ubercart Discounts (Alternative) (6.x-2.3) - en to km translation catalogue (19 entries)

en: delete
km: លុប

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: List
km: បញ្ជី

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: edit
km: កែសម្រួល

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Active
km: សកម្ម

en: Roles
km: តួនាទី​

en: This field is required.
km: វាល​នេះ​ត្រូវ​បាន​ទាមទារ ។

en: Code
km: កូដ

en: Anonymous
km: អនាមិក

en: Order
km: លំដាប់

en: Uses
km: ប្រើ
