Ubercart Discounts (Alternative) (6.x-2.3) - en to lv translation catalogue (30 entries)

en: delete
lv: dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Operations
lv: Darbības

en: Type
lv: Veids

en: List
lv: Saraksts

en: Description
lv: Apraksts

en: Date
lv: Datums

en: Search
lv: Meklēt

en: Weight
lv: Svars

en: Name
lv: Nosaukums

en: edit
lv: labot

en: Total
lv: Kopā

en: User
lv: Lietotājs

en: Active
lv: Aktīvs

en: Roles
lv: Lomas

en: This field is required.
lv: Šis lauks ir obligāts.

en: Qty
lv: Skaits

en: Price
lv: Cena

en: Amount
lv: Summa

en: Code
lv: Kods

en: Anonymous
lv: Viesis

en: Order
lv: Secība

en: Discount
lv: Atlaide

en: Products
lv: Preces

en: Ubercart - core (optional)
lv: Ubercart - kodols (opcija)

en: copy
lv: kopēt

en: Subtotal:
lv: Starpsumma:

en: %name settings have been saved.
lv: %name iestatījumi saglabāti.

en: Uses
lv: Lieto

en: Discounts
lv: Atlaides
