Ubercart Discounts (Alternative) (6.x-2.3) - en to mg translation catalogue (8 entries)

en: delete
mg: fafao

en: Submit
mg: Manaiky

en: Operations
mg: Hatao

en: Type
mg: Karazana

en: List
mg: Lisitra

en: Description
mg: Andinindininy

en: Search
mg: Karoka

en: User
mg: Mpampiasa
