Ubercart Discounts (Alternative) (6.x-2.3) - en to si translation catalogue (12 entries)

en: delete
si: මකාදැමීම

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Type
si: වර්ගය

en: List
si: ලැයිස්තුව

en: Description
si: විස්තරය

en: Date
si: දිනය

en: Search
si: සොයන්න

en: Name
si: නම

en: edit
si: සංස්‌කරණය

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: Order
si: පිලිවෙල
