Ubercart Discounts (Alternative) (6.x-2.3) - en to sk translation catalogue (37 entries)

en: delete
sk: odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Operations
sk: Operácie

en: Type
sk: Typ

en: List
sk: Zoznam

en: Description
sk: Popis

en: Date
sk: Dátum

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Weight
sk: Váha

en: Name
sk: Názov

en: edit
sk: upraviť

en: Total
sk: Celkom

en: User
sk: Používateľ

en: Active
sk: Aktívny

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: This field is required.
sk: Toto pole je povinné.

en: Qty
sk: Množstvo

en: Price
sk: Cena

en: Amount
sk: Množstvo

en: Terms
sk: Termíny

en: Code
sk: Kód

en: Anonymous
sk: Anonymný

en: Order
sk: Poradie

en: Discount
sk: Zľava

en: Products
sk: Produkty

en: Authors
sk: Autori

en: Ubercart - core (optional)
sk: Ubercart - jadro (voliteľné)

en: Subtotal:
sk: Medzisúčet:

en: Specify a value to compare the order total against.
sk: Zadajte hodnotu, s ktorou má byť porovnaná celková hodnota objednávky.

en: Total is less than specified value.
sk: Celková hodnota je menšia ako zadaná hodnota.

en: Total is less than or equal to specified value.
sk: Celková hodnota je menšia alebo rovná ako zadaná hodnota.

en: Total is equal to specified value.
sk: Celková hodnota je rovná zadanej hodnote.

en: Total is greater than or equal to specified value.
sk: Celková hodnota je väčšia alebo rovná zadanej hodnote.

en: Total is greater than specified value.
sk: Celková hodnota je väčšia ako zadaná hodnota.

en: Uses
sk: Používa

en: Add discount
sk: Pridať zľavu

en: Percentage off
sk: Percentuálna zľava
