Ubercart Discounts (Alternative) (6.x-2.3) - en to te translation catalogue (19 entries)

en: delete
te: తొలగించు

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Type
te: రకం

en: List
te: జాబితా

en: Description
te: వివరణ

en: Date
te: తేదీ

en: Search
te: వెతుకు

en: Weight
te: భారం

en: Name
te: పేరు

en: edit
te: మార్చు

en: Total
te: మొత్తం

en: User
te: వాడుకరి

en: Roles
te: పాత్రలు

en: This field is required.
te: ఈ ఖాళీ తప్పనిసరి

en: Code
te: కోడ్

en: Anonymous
te: అనామకం

en: Order
te: క్రమం

en: Uses
te: వాడుకలు
