Ubercart Discounts (Alternative) (6.x-2.4) - en to af translation catalogue (21 entries)

en: delete
af: verwyder

en: Submit
af: Stuur

en: Operations
af: Aksies

en: Type
af: Tipe

en: List
af: Lys

en: Description
af: Beskrywing

en: Date
af: Datum

en: Search
af: Soek

en: Weight
af: Gewig

en: Name
af: Naam

en: edit
af: redigeer

en: User
af: Gebruiker

en: Active
af: Aktief

en: Roles
af: Rolle

en: This field is required.
af: Hierdie veld is verpligtend.

en: Price
af: Prys

en: Amount
af: Hoeveelheid

en: Code
af: Kode

en: Anonymous
af: Anoniem

en: Order
af: Bestelling

en: Products
af: Produkte
