Ubercart Discounts (Alternative) (6.x-2.4) - en to ar translation catalogue (25 entries)

en: CCK
ar: عدة بناء المحتوى

en: delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إضافة

en: Operations
ar: عمليات

en: Type
ar: النوع

en: List
ar: لائحة

en: Description
ar: الوصف

en: Date
ar: التاريخ

en: Search
ar: بحث

en: Weight
ar: الوزن

en: Name
ar: الاسم

en: edit
ar: تحرير

en: Total
ar: المجموع

en: User
ar: المستخدم

en: Active
ar: نشط

en: Roles
ar: الأدوار

en: This field is required.
ar: هذا الحقل ضروري.

en: Price
ar: السعر

en: Amount
ar: المبلغ

en: Terms
ar: المصطلحات

en: Code
ar: الكود

en: Anonymous
ar: مجهول

en: Order
ar: الترتيب

en: Products
ar: المنتجات

en: Uses
ar: الاستخدامات
