Ubercart Discounts (Alternative) (6.x-2.4) - en to ast translation catalogue (17 entries)

en: delete
ast: desaniciar

en: Submit
ast: Unviar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Type
ast: Triba

en: List
ast: Llista

en: Description
ast: Descripción

en: Date
ast: Data

en: Search
ast: Guetar

en: Weight
ast: Pesu

en: Name
ast: Nome

en: edit
ast: editar

en: User
ast: Usuariu

en: Active
ast: Activu

en: This field is required.
ast: Esti campu ye obligatoriu.

en: Code
ast: Códigu

en: Anonymous
ast: Anónimu

en: Order
ast: Orde
