Ubercart Discounts (Alternative) (6.x-2.4) - en to hr translation catalogue (25 entries)

en: delete
hr: ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: Operations
hr: Operacije

en: Type
hr: Vrsta

en: List
hr: Popis

en: Description
hr: Opis

en: Date
hr: Datum

en: Search
hr: Pretraga

en: Weight
hr: Težina

en: Name
hr: Naziv

en: edit
hr: uredi

en: Total
hr: Ukupno

en: User
hr: Korisnik

en: Active
hr: Aktivno

en: Roles
hr: Uloge

en: This field is required.
hr: Nužno polje.

en: Qty
hr: Količina

en: Price
hr: Cijena

en: Amount
hr: Iznos

en: Code
hr: Kôd

en: Anonymous
hr: Anoniman

en: Order
hr: Redoslijed

en: Products
hr: Proizvodi

en: Subtotal:
hr: Ukupno:

en: Uses
hr: Uporaba
